• 1
 • 3
 • 2
 • 4
 • 5
Nasze przedszkole

TRWA REKRUTACJA NA ROK 2017/2018

 

 

O NAS

 

Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe Truskawkowe Pole przy ul. Krypskiej 25 na Pradze Południe w Warszawie jest naszą trzecią placówką przedszkolną. Kontynuujemy w niej pracę w oparciu o te same wartości, które przyświecają nam w pracy w naszych pozostałych przedszkolach, zachowująć przy tym najwyzsze standardy edukacji, nauki języka oraz wychowania fizycznego.

 

Przedszkole mieści się w przestronnym lokalu przy ul. Krypskiej 25.  Dla dzieci przygotowane są kolorowe i słoneczne sale dydaktyczne, wyposażone w nowe mebelki i liczne pomoce. Dwie z sal mają bezpośrednie wyjście do własnego ogrodu o powierzchni 200 m2.

 

Przedszkole Językowo-Sportowe Truskawkowe Pole na warszawskiej Pradze, to miejsce tworzone z pasji do dzieci, sportu i edukacji. Staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom rodziców i dążymy do zapewnienia wszystkiego co niezbędne do wszechstronnego rozwoju dzieci oraz szczęśliwego dzieciństwa.

 

Do naszego Przedszkola można zapisać dziecko już od 2 lat.

Pracujemy w oparciu o autorskie programy języka angielskiego oraz wychowania fizycznego. Język towarzyszy nam przez cały dzień, a zajęcia językowe prowadzone są przez wykwalifikownych lektorów. Język angielski prowadzony jest w naszym przedszkolu we wszystkich grupach wiekowych, ponieważ wczesne rozpoczęcie nauki języka obcego zwiększa szanse na jego opanowanie oraz  swobodną komunikację.

 

W ramach autorskiego programu sportowego prowadzimy szereg zajęć ogólnorozwojowych, mających na celu przeciwdziałanie wadom postawy oraz zajęcia z różnych dziedzin sportu, takich jak piłka nożna czy szermierka. Jesteśmy aktywnym uczestnikiem wydarzeń sportowych i tanecznych dla najmłodszych: zawodów, turniejów oraz olimpiad przedszkolnych, a nasi wychowankowie chętnie kontynuują uprawianie sportu po zakończeniu edukacji przedszkolnej oraz chętnie zasilają szeregi klubów sportowych.

 

Dzięki bogatej ofercie dydaktycznej oraz zajęciom prowadzonym przez wykwalifikowaną kadrę w formie kreatywnej zabawy, przygotowujemy naszych podopiecznych w lekki dla dziecka sposób do dalszych etapów edukacji.

 

Ponadto, w naszej placówce w dzielnicy Warszawa Praga Południe znajdziecie państwo dobrze przygotowaną bazę sportową oraz przestronny plac zabaw umożliwiający dzieciom radosną zabawę.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego Przedszkola podczas regularnie organizowanych dni otwartych oraz obejrzenia dostępnej na stronie galerii wnętrz.

 

W ramach czesnego w naszym Przedszkolu oferujemy dzieciom:

 • Realizację podstawy programowej MEN
 • Język angielski prowadzony codziennie przez wykwalifikowanego lektora
 • Ciekawe zajęcia sportowe prowadzone przez trenerów i instruktorów z klubów sportowych
 • Zajęcia muzyczno-rytmiczne
 • Zajęcia plastyczne oraz artystyczne
 • Profesjonalną opiekę logopedy oraz psychologa
 • Atrakcje oraz eventy organizowane na terenie przedszkola – spotkania z ciekawymi ludźmi, teatrzyki, wydarzenia animowane.

 

Nasze Przedszkole jest wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych

prowadzonej przez M.St. Warszawa pod numerem 465 PN.

 

Zapisy oraz informacje pod numerem telefonu: 603-233-112